Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.07.2019, 13:04

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Школа сьогодні [147]
Загальношкільні події, заходи,конкурси
Школа і сільська громада [36]
Події, що пов'язують школу і село
Методична робота [18]
Семінари, конференції, зустрічі вчителів
Подорожі [10]
Подорожі учнівських та педагогічного колективів
Дотик до прекрасного [29]
Поїздки до театрів, музеїв, виставкових залів, художніх галерей
Працюємо разом! [47]
Предметні декади, тижні [76]
Спортивні новини [24]
Спортивні події: змагання, свята, уроки, спартакіади
Новини початкової школи [11]
Шкільні свята [41]
Висвітлюють всі свята, які проводяться у школі
Виховна робота в школі [40]
Висвітлюється робота по вихованню школярів, робота шкільного самоврядування
Перемоги та нагороди [13]
Висвітлюються перемоги у конкурсах, змаганнях, олімпіадах, проектах
Електронні підручн
 
 
 
 
 
 

Вивчаємо інформатику
Архів записів
Форма входу
Block content

Виховна робота в школі

ПЛАНУВАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДУ

на 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Тема виховної роботи:створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації особистості, розвитку духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу учня.

Домінанта виховання: сприяння виробленню особистістю ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції.

Головна мета: становлення морально – духовної, життєво компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Зміст виховання – це науково обґрунтована система загальнокультурних і національних цінностей та відповідна сукупність соціально значущих якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, природи, мистецтва, самої себе. Виховання здійснюється для ідентифікації вихованця із загально визначеними цінностями і якостями.

 Система цінностей і якостей особистості розвивається і виявляється через її власні ставлення до:

- суспільства і держави;

- людей;

- природи;

- мистецтва;

- праці;

- самої себе.

 

 

 

 

 

 

Основні завдання на 2017 – 2018 навчальний рік:

 

Основні напрями виховання сплановані відповідно до Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів ЗНЗ України», затвердженої наказом Міністерства освіти та МО від 31.10.2011 № 1243, Концепції виховання дітей та молоді у національній системі виховання, Концепції громадянського виховання, Державної національної програми «Освіта. Україна ХХІ століття», Національної доктрини розвитку освіти, «Концепції превентивного виховання дітей і молоді» Національної програми патріотичного виховання населення, формування здорового способу життя, розвит­ку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

 

Виховна робота в школі має чіткий та цілеспрямований характер, що дає можливість здійснювати плідну діяльність в наступних напрямках: громадянське виховання, робота з обдарованими учнями, розвиток творчої особистості, соціальний захист дітей, формування навичок здорового способу життя, робота з батьками, робота з дітьми девіантної поведінки, робота з профілактики дитячого травматизму, робота з попередження правопорушень. 

Протягом навчального  року в школі були проведені традиційні загальношкільні свята:   Перший дзвоник,  День працівника освіти, концерт-привітання для батьків, Новорічні свята, Андріївські вечорниці, День святого Валентина,  Олімпійський день здоров’я, Останній дзвоник, Випускний вечір. Відзначено День Соборності, День пам’яті героїв Крут, День визволення України від фашистських загарбників, річниця Голодомору,  День згоди та інші важливі історичні дати в історії українського державотворення. Серед найбільш цікавих  виховних справ, що відбулися за цей період в школі слід відмітити:

 • У рамках проведення Всеукраїнської акції «День натураліста» у Фурсівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла дитяча науково-практична конференція «Дослідження стану довкілля рідного краю». Члени Дитячої Громадської Екологічної Організації «Кам’янка» та еколого-натуралістичного гуртка «Юні охоронці природи» ознайомили учнів 5-11 класів з екологічними проектами та науково-дослідницькими роботами МАНу по дослідженню стану довкілля території села Фурси та Чмирівки за останні 5 років;
 • години спілкування: «Здоров’я – головний життєвий скарб», «У здоровому тілі- здоровий дух», «Твоє здоров’я в твоїх руках», «За крок до біди», «Молодь за здоровий спосіб життя»;
 • конкурсна програма для учнів 5 і 6 класів День народження Вінні-Пуха 19.10.2016;
 • Свято української писемності і мови «І першим було слово…»;
 • експрес-естафета "Ми нащадки славних козаків";
 • конкурс «Вперед, юнкор!»;
 • конкурс гумористів серед учнів 1-4 класів - «Гуморина -2016»;
 • Конкурс вокалістів "Таланти твої , Україно...";
 •  Напередодні Міжнародного дня непаління по класах були проведені виховні години «Ми проти куріння! Ми – здорове покоління!»;
 • правовий брей-ринг між збірними командами 9 та 11 класів на тему «Права і обов’язки громадян України. Діти та їх права» (7.12.16 р.);
 •  інтелектуальна гра «This amazing English» для учнів сьомого класу;
 • конкурс «Замінимо живу ялинку на виготовлену власноруч»;
 • конкурсну програму «Стріли Амура», присвячену Дню Закоханих;
 •  В 5-6 класах - урок-реквієм "Герої не вмирають", у 7-8 класах - година пам'яті "Героям Небесної Сотні присвячується", в 9-11 класах - виховний захід "Ми пам'ятатимемо вас завжди..." У початкових класах - уроки пам'яті Героїв Небесної Сотні;
 • година психолога на тему "Безпека дітей в мережі Інтернет";
 • конкурс "Краще селфі з учителем"
 • літературна композиція "Іду з дитинства до Тараса"
 • годині спілкування "Звідки до нас прийшла книга";
 • книжковий марафон "Розумники та розумниці";
 • свята у класних колективах;
 • виховні години, години спілкування;
 • екскурсії до Львова, Межигіря, Умані, Вінниці, Білої Церкви
 • активні форми: брейн – ринги, КВК, ерудит – шоу
 • спортивні змагання
 • зустрічі з цікавими людьми : депутатом Верховної Ради України Гудзенком І.І., ветераном пожежної служби Бойком О.Л., директором Корпусу Миру США в Україні Денні Ф. Робертсоном;  професором археології та історії античності, директором інституту Археології при університеті Ендрюсом Рендал Йонкером, з народними артистами Національної філармонії України - Любов'ю та Лідією Криворотовими;  з директором Університету економіки та права "Крок" молодіжним освітнім центром Панченко Наталією Іванівною.
 • перегляд відеофільмів

                .
        Проводячи загальношкільні і класні заходи, учнів постійно заохочують до участі в організації і проведенні масових і групових форм роботи: бесід, ранків, уроків Пам’яті історії рідного краю, ігор-мандрівок, вікторин, конкурсів, свят, екскурсій, прогулянок, широко використовується зібраний краєзнавчий матеріал.
Класні керівники  велику увагу приділяють збереженню пам’яті роду, вивченню рідного краю. Продовжується збір матеріалів про пам’ятні і визначні місця нашого села. Проводяться зустрічі            із старожилами села, роблять записи їхніх спогадів.                                        
       
Складено графік проведення годин спілкування, які проводилися у зручний для дітей та класних керівників час.             .
        Класні куточки оформлені відповідно до існуючих вимог. Слід відзначити, що класними керівниками та керівниками початкових класів враховані зауваження адміністрації стосовно оформлення документації: ведення виховних планів, журналів відвідування сімей та ін.


        Протягом навчального року класними керівниками, вчителями та педагогом-організатором проведена достатня виховна робота: ранки, лінійки, усні журнали, виставки малюнків, предметні тижні або дні з того чи іншого предмета. Усі ці заходи сприяють розвитку індивідуальних здібностей та особливостей учнів, розвитку їх талантів.               .
        
Проведено ряд заходів з військово-патріотичного виховання. Це  Уроки мужності, лінійки слави, участь у військово-спортивних змаганнях. За кожним класним колективом закріплено одиноких та людей похилого віку, які потребують допомоги.
        
У школі організовано і проводиться пошуково-краєзнавча робота. Створено пошуковий загін, який займається збором матеріалу по напрямках акції «Моя земля – земля моїх батьків». Залучається учнівська молодь доглядати та впорядковувати визначні пам’ятники села.

        Максимально охоплені учні організованим дозвіллям у позаурочний та канікулярний час. Складено графік проведення вечорів відпочинку, враховуючи побажання дітей, гуртків за інтересами, яких за списком налічується 13.     

       90% учнів школи відвідують різні гуртки, активні учасники міських та шкільних виставок малюнків на різну тематику.         .
       Велике значення у формуванні учнів, їхніх морально-естетичних поглядів, наукових здібностей, громадянської освіти і національного та патріотичного виховання має виставка куточка «Живи, книго» в шкільній бібліотеці.
      
Усі заходи спрямовані на формування згуртованого та працездатного колективу.

  Графік проведення  шкільних заходів та волонтерського руху.

1 вересня – День знань. Свято першого дзвінка

30 вересня – Всесвітній день бібліотек. Акція «Подаруй книгу шкільній

                                                                                                                             27

бібліотеці».

3 жовтня – День учителя. Випуск вітальних листівок.

4 жовтня – День села. Виставка квітів та дитячих малюнків.

14 жовтня – День українського козацтва. Козацькі забави.                                                                                                                       

10 листопада – День української писемності.

21 листопада – Мітинг – реквієм до дня пам’яті жертв голодомору.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

 • 6 грудня – День ЗСУ .З нагоди 25-річниці Збройних Сил України  у Будинку культури села Фурси відбувся І сільський фестиваль патріотичної пісні.                                                                                                                         

      13 грудня – Андріївські вечорниці, СБК.

19 грудня – День Святого Миколая. Акція «Подаруй іграшку дитячому садку».Новорічні ранки

2 лютого -  Вечір зустрічі з випускниками.

7 березня -  святкова програма «Міс –школа  2017».

24 березня- святкова програма «Містер –школа  2017».

27 квітня -  Загальношкільна година спілкування «Дзвони Чорнобиля».

28 квітня -  Виготовлення оберегів, листів та малюнків для воїнів АТО.      

28 квітня - Участь у районному фестивалі «Дивограй!».

7 травня -  Години спілкування з учнями 1-11 класів до 72 річниці з Дня Перемоги.

8 травня – хода з лампадками, урочистий мітинг до Дня пам’яті і примирення.

 9 травня -  Мітинг– реквієм «Пам’ятаємо ,перемагаємо!» та участь у святковому концерті до Дня Перемоги.

28 травня -  Свято останнього дзвінка, акція «Останній дзвінок без квітів» (збір коштів на благодійність).

30 травня -  Районна військово – патріотична гра «Джура».

27 червня -  Урочисте вручення атестатів 11класу.

У канікулярний час виховна робота проводилася за окремими планами.

Двохмісячник благоустрою території був проведений за окремим планом відповідно до наказу відділу освіти Білоцерківської РДА.

Робота школи з патріотичного виховання:

      організація експозицій та книжкових виставок у бібліотеці, присвячених визволенню населених пунктів України від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій  війні 1941-1945 років;

 • спортивні і туристичні змагання;
 • уроки патріотичного виховання, зустрічі з ветеранами війни, праці,                                                                                                                      

воїнами АТО;

 • виховні години «Шляхами мужності і стійкості», уроки мужності, перегляд відеороликів;
 • упорядкування територій та покладання вінків і квітів до пам’ятників загиблим у Другій світовій війні 19391945 років, меморіалів та військових поховань;
 • участь у проекті «Діти Великої Вітчизняної війни» (збір спогадів дітей війни, організація зустрічей з молоддю);
 • участь в акції «Ми цю славу збережемо»;
 • участь у конкурсі відеороликів  «Пам’ятати, щоб жити»;
 • естафета пам’яті «Слава  визволителям України»;
 • конкурс пісень та віршів на військову тематику;

Плануючи виховну роботу, заступник директора з ВР проводить у кінці  навчального року  анкетування в кожному класі, де діти визначають теми і види виховних заходів. Діти висловлюють свої побажання щодо того, які свята, диспути, конкурси вони б хотіли провести.

 

 

 


-->
Час
Календар
с.Фурси на карті
Погода
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019