Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.07.2019, 13:04

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Школа сьогодні [147]
Загальношкільні події, заходи,конкурси
Школа і сільська громада [36]
Події, що пов'язують школу і село
Методична робота [18]
Семінари, конференції, зустрічі вчителів
Подорожі [10]
Подорожі учнівських та педагогічного колективів
Дотик до прекрасного [29]
Поїздки до театрів, музеїв, виставкових залів, художніх галерей
Працюємо разом! [47]
Предметні декади, тижні [76]
Спортивні новини [24]
Спортивні події: змагання, свята, уроки, спартакіади
Новини початкової школи [11]
Шкільні свята [41]
Висвітлюють всі свята, які проводяться у школі
Виховна робота в школі [40]
Висвітлюється робота по вихованню школярів, робота шкільного самоврядування
Перемоги та нагороди [13]
Висвітлюються перемоги у конкурсах, змаганнях, олімпіадах, проектах
Електронні підручн
 
 
 
 
 
 

Вивчаємо інформатику
Архів записів
Форма входу
Block content

Новини бібліотеки

 

Архів газет: 1, 2

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ «ПІД УКРАЇНСЬКИМ НЕБОКРАЄМ КНИГУ ЛЮБЛЯТЬ І ЧИТАЮТЬ»

 

Її величність книга!.. Ніщо за своєю силою не може зрівнятися з нею. В ній зібрана мудрість усього людства, що передається від покоління до покоління. З дитячих років книжка допомагає нам пізнати себе і зрозуміти світ що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною.

За доброю традицією в дні весняних шкільних канікул в бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Це свято книги- нашого вірного друга і порадника. Цьогорічний тиждень в школі проходив під гаслом « Під українським небокраєм книгу люблять і читають». Цікаві заходи запропонувала шкільна бібліотека (бібліотекар Труш К. М.) своїм юним читачам. Протягом тижня учні мандрували захоплюючими сторінками улюблених книг.

Тиждень відкрила виставка-запрошення «Добрий день, книжковий тиждень» та День відкритих дверей «Бібліотека-мудрий чарівник». Першокласники (класний керівник Вдовика І. В.) здійснили подорож «Сторінками улюблених книжок». Учні другого класу (класний керівник Єрмакова О. В.) взяли участь в літературній грі «Нам без книг ніяк не можна». Четвертокласники (класний керівник Дячек Т. П.) переглянули презентацію «Звідки до нас прийшла книга». А п’ятикласники (класний керівник Волик Л. С.) зустрілися з книгою та літературними героями в книжковому марафоні «Розумники та розумниці». Юних читачів, які люблять бібліотеку, її таємничу та захоплюючу атмосферу об’єднала благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Нашій книгозбірні учні подарували 25 примірників книг. Тиждень книги пройшов, але нехай кожен день наших дітей буде наповнений дружбою з книгою. Адже слово і книга-безсмертні.

  
 

 

 

 

 

«ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА- ЦЕНТР ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ» (ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО)

   

Дитячий світ-це особливий світ. Діти живуть своїми уявленнями про добро і зло, честь і безчестя, людську гідність…» «Впливайте на почуття, уяву, фантазію дітей, відкривайте віконце в безмежний світ поступово, не розчиняйте його відразу навстіж, не перетворюйте на широкі двері… Умійте відкрити перед дитиною в навколишньому світі щось одне, але відкрити так, щоб шматочок життя заграв усіма кольорами веселки… Залишайте завжди щось недомовлене, щоб дитині захотілося ще й ще раз повернутися до того, про що вона дізналася…»

В. О. Сухомлинський

НАШІ ПЕРШАЧКИ ОТРИМУЮТЬ ПІДРУЧНИКИ, ЯКИМИ БЕЗКОШТОВНО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЇХ ДЕРЖАВА

Кажуть цей світ збереже краса. А справжня краса людини-у сердечному ставленні до тих, хто поруч. У любові до батьківської хати, до вишень у садочку, до лісового джерельця. У шані до людської праці, до батька з матір’ю, до літньої людини, до дітей, до всіх людей довкола, і врешті-решт до самої себе. Саме до виховання в собі рис людської краси і закликають нас твори Василя Олександровича Сухомлинського.

 

Бібліотечний урок «Подорож в країну радості і добра»

…Жив на світі Учитель. Звали його Василь Олександрович Сухомлинський. Більш за все він хотів навчити дітей думати, відчувати, радіти й сумувати не лише своїми власними радощами та печалями, а й татовими й маминими, дідусевими й бабусиними, братовими й товаришевими, зайчика і синички, верби і тополі, місяця й вітру, всієї нашої землі. Для цього Учитель сам писав казки й розповідав дітям, їхнім батькам, вчителям. Він написав багато, більше 1500 казок, оповідань, притч, замальовок з життя дітей.

 

В шкільній бібліотеці Ви можете прочитати:

Сухомлинський В. О. Майже чарівна розмова: оповідання, казки/В. О. Сухомлинський; художник І.І. Копєйкін, Г. С. Бербенець, Н. С. Сінєгіна.-Харків: Белкар-книга, 2015.-63с.: іл.-(Веселка)

Сухомлинський В. О. Чиста криниця/ Василь Олександрович Сухомлинський.-К. : Веселка, 1993.-286с.

Сухомлинський В. О. Вогник у вікні: оповідання, казки/ Василь Олександрович Сухомлинський. Веселка: Белкар-книга, 2017р. 64с.

«Дітей треба навчати вибирати книгу, читати й перечитувати її. Читання-це віконце, крізь яке діти бачать і пізнають себе»

В. О. Сухомлинський

 

...перед тим, як відкрити першу книжку, прочитати по складах перше слово, треба щоб діти прочитали сторінки найпрекраснішої в світі книги-книги природи…»

В. О. Сухомлинський

 

Килимкове читання казок В. О. Сухомлинського 

«Дитяча творчість починається з казки. Творчість не приходить до дітей з якогось натхнення. Творчості треба вчити…»

В. О. Сухомлинський

 

ДОБРОЧИННА АКЦІЯ

«ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ»

 

Невпинно лине час. Яскраво-жовтим сумом промайне осінь, відхурделить зима, відквітує весна, відбуяє зеленню літо, а мистецтво залишається вічним.

Воно допомагає людині пізнавати світ, формує її духовність, почуття, думки, світогляд, розширює кругозір, будить творчі здібності, виховує, робить людину добрішою.

КОЛИ ПРИХОДИТЬ НАТХНЕННЯ

Якщо Вам важко знайти натхнення, ви хочете навчитись чогось нового чи вдосконалити вже набуті вміння-пропоную вам ознайомитися з книгами, які вкажуть шлях до втілення ідеї. Успіхів Вам!

 

ВЕРНІСАЖ МАЛЮНКІВ «МОЯ ГРОМАДА В МАЙБУТНЬОМУ»

Якщо Ви хочете, щоб молодь тягнулась до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури-бібліотеки.

В. О. Сухомлинський

Час
Календар
с.Фурси на карті
Погода
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019