Висвітлюються перемоги у конкурсах, змаганнях, олімпіадах, проектах

Вивчаємо інформатику
Архів записів
Форма входу
Block content
Головна » 2018 » Листопад » 20 » Чемпіонат Фурсівської сільської ради з настільного тенісу
19:21
Чемпіонат Фурсівської сільської ради з настільного тенісу

В п’ятницю 16 листопада 2018 року Трушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно приймала Чемпіонат Фурсівської сільської ради з настільного тенісу.

Директор школи Віра Саєнко та головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко, привітали учасників змагань, і побажали наснаги та успіхів в боротьбі за медалі. Після виконання Державного Гімну України, головний суддя Віктор Троценко оголосив про початок змагань. Після жеребкування, на чотирьох тенісних столах, розташованих в шкільному спортзалі розпочалася цікава, напружена боротьба, в якій наші чудові юнаки та дівчата демонстрували свою майстерність. Молодші не поступалися умінням старшим, а в багатьох випадках і перемагали.

В результаті тривалих перегонів серед юнаків перемогу виборов Ігор Вітязь, друге місце отримав Вадим Усенко, на третьому Олександр Сорока. Серед дівчат першою виявилася Олександра Середа, другою стала юна Аліна Пархоменко 2006 р.н., яка була наймолодшою серед дівчат, третє місце у Марини Яковенко. У парному розряді серед юнаків перше місце у Сергія Скоробрещука та Вадима Усенка, друге у Олександра Сороки та Ігоря Вітязя, третє у Олександра Литвиненка (2006 р.н.) та Руслана Шутенка. У змішаному парному розряді перемогу святкували Лук’яненко Альона та Ігор Вітязь, срібло у Олександри Середи та Вадима Усенка, бронза у Аліни Пархоменко та Віталія Ткачука, четверте місце посіла пара Ірина Карпенко та Лук’яненко Тимофій. В загальному заліку з мінімальною перевагою перше місце отримала команда Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге посіла команда Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє у команди Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на четвертому команда Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Категорія: Школа і сільська громада | Переглядів: 40 | Додав: Aliona_Pressa | Рейтинг: 0.0/0