Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 14.11.2018, 21:37

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Школа сьогодні [136]
Загальношкільні події, заходи,конкурси
Школа і сільська громада [29]
Події, що пов'язують школу і село
Методична робота [18]
Семінари, конференції, зустрічі вчителів
Подорожі [10]
Подорожі учнівських та педагогічного колективів
Дотик до прекрасного [25]
Поїздки до театрів, музеїв, виставкових залів, художніх галерей
Працюємо разом! [41]
Предметні декади, тижні [74]
Спортивні новини [23]
Спортивні події: змагання, свята, уроки, спартакіади
Новини початкової школи [10]
Шкільні свята [33]
Висвітлюють всі свята, які проводяться у школі
Виховна робота в школі [24]
Висвітлюється робота по вихованню школярів, робота шкільного самоврядування
Перемоги та нагороди [11]
Висвітлюються перемоги у конкурсах, змаганнях, олімпіадах, проектах
Електронні підручн
 
 
 
 
 
 

Вивчаємо інформатику
Архів записів
Форма входу
Block content

Наша гордість

 ВЕРНІСАЖ ТАЛАНТІВ

КОЖУНКІНА АЛІНА МИХАЙЛІВНА
5 КЛАС

ХVІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, ІІ етап, ІІ місце;
VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІ етап, ІІ місце

​​​​​​

БІЛИК ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
6 КЛАС
VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка ІІ етап, І місце

ПЕХ АННА ОЛЕГІВНА
6 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики ІІ етап, ІІ місце

БУТ АНАСТАСІЯ ОЛЕКСІЇВНА
7 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури ІІ етап, ІІІ місце; із зарубіжної літератури ІІ етап, І місце.
ХVІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, ІІ етап, ІІ місце

КРИЧЕВСЬКА ВАЛЕРІЯ ДМИТРІВНА
7 КЛАС
VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка ІІ етап, ІІІ місце

ЛІСОВА ДАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
8 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики ІІ етап, ІІ місце; з географії ІІ етап, ІІІ місце;
з трудового навчання ІІ етап, ІІІ місце

ПАШІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
8 КЛАС
Чемпіон Білоцерківського району з футнету
 Призер Білоцерківського району з футболу
Чемпіон Білоцерківського району з футзалу

БОРЖУН БОГДАН ІВАНОВИЧ
9 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови ІІ етап, ІІІ місце

ГОРБАТЮК АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ
9 КЛАС
воротар Київської області
 Чемпіон Білоцерківського району з футнету 
Призер Білоцерківського району з футболу 
Чемпіон Білоцерківського району з футзалу

ЩЕРБАТЮК ЯРОСЛАВ БОГДАНОВИЧ
9 КЛАС
Призер Білоцерківського району з футболу
Призер Білоцерківського району з футнету

БІЛИК АЛЬОНА СЕРГІЇВНА
10 КЛАС

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури ІІ етап, ІІ місце;
з географії ІІ етап, ІІ місце;

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка ІІ етап, ІІ місце

СЕРЕДА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
10 КЛАС
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, відділення хімії та біології, секція: медицина І етап (районний), ІІІ місце

СКОРОБРЕЩУК СЕРГІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ
10 КЛАС

Чемпіон Білоцерківського району з футнету
Призер Білоцерківського району з футболу
Чемпіон Білоцерківського району з футзалу
Чемпіон Білоцерківського району з шашок та настільного тенісу

УСЕНКО ВАДИМ ВІТАЛІЙОВИЧ
10 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики ІІ етап, ІІ місце
 
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, відділення фізики та астрономії, секція: експериментальна фізика І етап (районний), І місце

ЯКОВЕНКО МАРИНА ЄВГЕНІЇВНА
10 КЛАС
Призер Білоцерківського району з настільного тенісу
Призер Білоцерківського району з шашок

ВІРДА ДАВИД ДМИТРОВИЧ
11 КЛАС
Чемпіон Білоцерківського району з футнету
 Призер Білоцерківського району з футболу
Чемпіон Білоцерківського району з футзалу

ЕФРЕМОВА ОЛЬГА ВІТАЛІЇВНА
11 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології ІІ етап, І місце

ЛИННИК КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
11 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада із зарубіжної літератури ІІ етап, ІІІ місце

ЧЕРНІЄНКО ІЛЛЯ ІГОРОВИЧ
11 КЛАС
Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови ІІ етап, І місце.

 

 

 

Час
Календар
с.Фурси на карті
Погода
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018